Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Marcin Wyrostek & Archetti już w niedzielę

2 października 2014, 13:45

fot. commons.wikimedia.org/wiki/UserEuku

fot. commons.wikimedia.org/wiki/UserEuku

Już wkrótce niezwykły koncert z udziałem wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Poza zespołem, który tradycyjnie towarzyszy artyście, na scenie pojawi się także "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna pod batutą Macieja Tomasiewicza. To muzyczne wydarzenie, które równocześnie będzie prapremierą trasy koncertowej, odbędzie się 5 października br., o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS.

Artyści zapewnią melomanom znakomitą, wielobarwną ucztę muzyczną prezentując utwory autorskie oraz argentyńskie tanga w aranżacjach klasycznych, rockowych, jazzowych, popowych i wokalnych, które niejednokrotnie nagradzane były na międzynarodowych festiwalach muzycznych.

- Bardzo cieszy fakt, że to właśnie w naszym mieście usłyszymy prapremierowe wykonanie utworów, które znajdą się na nowej płycie artysty - mówi Marzenna Synowiec, dyrektor Archetti. - Tego typu projekty muzyczne z udziałem orkiestry zdarzają się rzadko, jednak cieszą się niezwykłym zainteresowaniem i popularnością. Tym bardziej zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 5 października 2014 r. o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS w Jaworznie.

Bilety w cenie: 40 zł - normalny, 25 zł - ulgowy (dzieci, uczniowie i studenci, emeryci i renciści) oraz na Kartę Jaworznickich Rodzin Wielodzietnych do nabycia w Kasie Teatru Sztuk w Jaworznie przy ul. Mickiewicza 2 oraz na godzinę przed Koncertem w Kasie Hali Widowiskowo - Sportowej.