Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Impreza dla najmłodszych na rynku

18 września 2014, 16:32

Już w najbliższą sobotę, 20 września na jaworznickim rynku na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, m.in. dmuchańce oraz malowanie buzi. Wydarzenie to połączone będzie z akcją charytatywną na rzecz Arturka Szustera. W trakcie imprezy mieszkańcy będą mieli również okazję dowiedzieć się m.in. o tym jak głosować na projekty zgłoszone w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok.

W godzinach od 15.00 do 19.00 na dużych i małych mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji takich jak malowanie buzi czy kręcenie zwierzaków z baloników. Gościem będzie także policyjny piesek Sznupek. Najmłodsi będą mogli odwiedzić stoisko ze słodkościami, kącik plastyczny i stoisko fryzjerskie. Imprezie towarzyszyć będą występy taneczne i wokalne. Głównym punktem programu w ramach akcji "Zatańcz z nami dla Arturka" będzie odtańczenie Belgijki (około godz. 17.30).

Wydarzenie realizowane jest w ramach środków pozostałych po tegorocznej edycji JBO w obszarze "Śródmieście". O zorganizowanie imprezy zawnioskował podczas spotkania Prezydenta Miasta z mieszkańcami Dawid Domagalski, który zaproponował, aby za pozostałą kwotę zrealizować mini-wersję "Festiwalu Śródmieście Dobrej Nadziei" - pomysłu, który był poddany pod głosowanie w ubiegłym roku.