Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zgadnij co to za miejsce - konkurs!

21 sierpnia 2014, 11:52

"Jaworzno z lotu ptaka - zgadnij co to za miejsce" - to konkurs dedykowany miłośnikom naszego miasta. Rozpoznaj miejsce przedstawione na fotografii, podaj odpowiedź i wygraj unikalny album ukazujący nasze miasto z wyjątkowej perspektywy - właśnie "z lotu ptaka". Autorem tego  wydawnictwa jest Andrzej Gontarz, a wszyscy zainteresowani otrzymaniem książki muszą jedynie zidentyfikować miejsce przedstawione na fotografii.

Począwszy od tego wydania i przez kolejne 3 tygodnie, na łamach gazety Extra ukazywać się będą zdjęcia przedstawiające zakątki Jaworzna ujęte "z lotu ptaka”. Należy rozpoznać miejsce, które przedstawia fotografia, a następnie propozycję odpowiedzi należy przesyłać wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres mailowy: redakcja@um.jaworzno.pl. Każda osoba może przesłać tylko jedną odpowiedź. W tytule maila prosimy wpisać "Jaworzno z lotu ptaka – zgadnij co to za miejsce".

Na odpowiedzi z pierwszego konkursu czekamy do wtorku, 26 sierpnia, do godziny 15:00. Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, co tydzień wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który w nagrodę otrzyma wyjątkowy album. Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie. Patronat medialny nad konkursem objął EXTRA Bezpłatny Tygodnik Jaworznicki.