Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wakacyjne Targi Pracy!

5 czerwca 2019, 10:36

Wakacyjne Targi Pracy!

Wakacyjne Targi Pracy!

Zacząłeś już planować wakacje? Zastanawiasz się czy wybrać pracę czy odpoczynek? A może warto połączyć te dwa rozwiązania? Niemożliwe? Przeciwnie! Przyjdź na Wakacyjne Targi Pracy!

Już 12 czerwca 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz na płycie rynku w Jaworznie w godz.: 10:00 - 13:00 Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie organizuje inicjatywę, adresowaną do absolwentów oraz młodych osób uczących się dziennie, zaocznie i wieczorowo, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę. Tylko tego będzie można skorzystać z ofert pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz z ofert pracy za granicą w ramach pośrednictwa EURES, wybierając przy tym atrakcyjne miejsce dla siebie. Oferty przedstawią m.in.: Ochotnicze Hufce Pracy, Agencje Zatrudnienia.

Z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnej pracy, zostanie przedstawiony instruktaż w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prelekcja, nt. bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę. Zaplanuj ten dzień z nami!

Szczegółowe informacje