Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

18 lutego 2019, 08:51

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Urząd Miejski w Jaworznie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego. 7 marca br. w godzinach od 12:00 do 14:30 w siedzibie Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy Pl. Górników 5 (II piętro), odbędą się indywidualne konsultacje w zakresie możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich.

Zapraszamy mieszkańców, w szczególności osoby zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, przedstawicieli stowarzyszeń  na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

ilość miejsc ograniczona. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: nr tel. 32 - 61 81 713 lub mailową: invest@um.jaworzno.pl