Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Szansa na 22 tys. zł dotacji

18 listopada 2015, 14:13

fot. www.fotolia.com

fot. www.fotolia.com

Mieszkańcy mający pomysł na własną działalność gospodarczą mają kolejną szansę, by skorzystać ze wsparcia Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie. Właśnie ruszył nabór wniosków o dotację.

Projekt realizowany ze środków Funduszu Pracy oraz w ramach programu aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 25 roku życia, umożliwia wypłatę dotacji w wysokości do 22 tysięcy złotych. Przewidywana liczba dofinansowań to 8, w tym:

  • w ramach środków Funduszu Pracy - 7 dotacji;
  • w ramach programu aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 25 roku życia - 1 dotacja.

Wszyscy zainteresowani mogą składać wnioski w Kancelarii Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, przy ulicy Północnej 9b (w godzinach od 7.00 do 14.30) w terminie do 25 listopada 2015 r. Osoby niesprofilowane, a zainteresowane przyznaniem środków na podjęcie działalności gospodarczej, przed złożeniem wniosku proszone są o kontakt z doradcą klienta w celu ustalenia profilu. 

Ponadto Urząd Pracy informuje, że wnioski wypełnione nieczytelnie, niekompletne, nieprawidłowo sporządzone w tym złożone bez wymaganych załączników nie będą uwzględnione do dalszej realizacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać w PUP Jaworzno,ul. Północna 9b, pok. 19 (parter), tel. 32 61 81 929 lub na stronie internetowej Urzędu Pracy www.pup-jaworzno.pl.