Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi pracy już w czwartek

23 września 2015, 14:39

fot. Fotolia.com

fot. Fotolia.com

W czwartek - 24 września - w godz. od 9.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy. Impreza ta każdego roku jest świetną okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami oraz dla ośrodków szkoleniowych, które mogą przedstawić ofertę kursów i przekwalifikowań zawodowych. Przede wszystkim jednak targi są szansą dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia.

W czasie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, ofertami szkoleń zawodowych oraz projektów w zakresie aktywizacji zawodowej. Zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, czy też predyspozycji przedsiębiorczych czy uzdolnień językowych.

W trakcie targów odbędą się także dwie prelekcje otwarte:

  • o godz. 10:00 – prelekcja prowadzona przez przedstawiciela Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie nt. „Możliwość wsparcia finansowego związanego z podejmowaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej”,
  • o godz. 11:30 – prelekcja prowadzona przez przedstawicieli Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych nt. „Ekonomia społeczna szansą na zatrudnienie”.
Obrazek