Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejny rok współpracy z JIG

10 kwietnia 2015, 14:48

Debata nad przyszłą współpracą i przyjęcie do realizacji katalogu wspólnych przedsięwzięć na 2015 rok były głównymi punktami spotkania przedstawicieli Jaworznickiej Izby Gospodarczej z prezydentem Pawłem Silbertem, które odbyło się w czwartek, 9 kwietnia.

Poza omówieniem planów na ten rok, na spotkaniu podsumowano i przedstawiono sprawozdania z dotychczasowego przebiegu współpracy. Była to także okazja do uroczystego otwarcia nowej siedziby JIG, która obecnie znajduje się w biurowcu na ul. Sportowej.

Przypomnijmy, że z inicjatywą nawiązania współpracy wystąpiła Jaworznicka Izba Gospodarcza, a Prezydent Miasta Paweł Silbert zaakceptował tę propozycję, jako szansę na rozwój przedsiębiorczości i współpracę w wielu obszarach gospodarczych. Głównymi celami zawartego porozumienia jest m.in. promocja potencjału lokalnej przedsiębiorczości i miasta na terenie Polski i poza jej granicami oraz szersze wykorzystywanie opinii stron porozumienia w procesach decyzyjnych wpływających na rozwój miasta i przedsiębiorczości.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek