Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wodociągi zapraszają na Dzień Otwarty

10 marca 2022, 08:09

Dzień Otwarty Wodociągów Jaworzno

Dzień Otwarty Wodociągów Jaworzno

W ramach obchodów Światowego Dnia Wody, jaworznickie Wodociągi zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 19 marca br. Tego dnia, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, w nowej formule, zapraszamy mieszkańców, którzy chcą poznać specyfikę pracy naszej firmy, dowiedzieć się więcej o technologii uzdatniania wody, metodach jakościowych badań próbek wody oraz o sposobie oczyszczania ścieków. Będzie to także nie lada gratka dla osób chcących zobaczyć tabor samochodowy spółki napędzany gazem CNG, który od 2020 jest wykorzystywany do odbioru odpadów komunalnych.

- Tego dnia czekamy na mieszkańców Jaworzna w trzech miejscach: na ujęciu wody pitnej Piaskownia ul. Bukowska (zjazd na Sosinę od strony wyremontowanej plaży), na bazie sprzętowej przy ul. św. Wojciecha 34 oraz na oczyszczalni ścieków w Jeleniu przy ul. Dąb 105. Mieszkańcy sami  wybierają i decydują, który obiekt lub technologię chcą zobaczyć - mówi rzecznik Wodociągów Jaworzno Sławomir Grucel.

Bramy każdego z wyżej wymienionych obiektów otwarte zostaną o godz. 10:00. Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, proszone są o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 32 318 60 64 (w godz. od 7:00 do 15:00) oraz o podanie jaki obiekt chcą zobaczyć. Zapisy prowadzone są do 16 marca br. (środa). Na każdy z obiektów obowiązuje ograniczona liczba zwiedzających. Liczy się kolejność zgłoszeń. Dojazd na obiekty we własnym zakresie.

Obrazek