Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy wóz operacyjny

25 stycznia 2022, 15:01

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy wóz operacyjny

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy wóz operacyjny

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz. Pieniądze na jego zakup pochodzą w dużej części z budżetu gminy Jaworzno, która przekazała na ten cel środki w wysokości 2/3 kwoty auta. Dzisiaj przed Komendą Miejską Policji odbyło się przekazanie kluczyków do nowego wozu. Wręczył je jaworznickiemu komendantowi policji - mł. insp. Piotrowi Uwijale, wiceprezydent Jaworzna Łukasz Kolarczyk.

Zakupiony pojazd ma dobre parametry techniczne i jest ekonomiczny, co przekłada się na niższe koszty jego eksploatacji. Ponadto będzie zapewniał policjantom bezpieczeństwo, gdyż jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów.

Podczas dzisiejszego spotkania Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł. ins. Piotr Uwijała podziękował władzom samorządowym za dofinansowanie, które umożliwiło zakup policyjnego pojazdu. Podkreślił, że ten przykład wzorowej współpracy z jaworznickim magistratem jest dużym wsparciem dla Policji i ma znaczący wpływ przede wszystkim na skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Łukasz Kolarczyk podczas przekazania kluczyków do zakupionego pojazdu zaznaczył, że priorytetem działań samorządu jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna.

Obrazek
Obrazek