Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

#kierunekRynek w azjatyckim klimacie! Z plenerowym punktem szczepień na Rynku.

5 sierpnia 2021, 11:58

#kierunekRynek w azjatyckim klimacie!

#kierunekRynek w azjatyckim klimacie!

Już w najbliższą niedzielę, 8 sierpnia 2021 r., Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza na kolejną imprezę z cyklu #kierunekRynek. Tym razem kierunek egzotyczna Azja! W niedzielę, podczas wydarzenia, w godz. od 14 do 20, mieszkańcy będą mogli zaszczepić się na Rynku Głównym w punkcie prowadzonym przez Pro4Med Sp. z o.o.

Podczas wydarzenia nie zabraknie konkursów i zabaw tanecznych dla dzieci oraz dorosłych, a także:

  • gier wielkoformatowych,
  • wielkoformatowego origami,
  • dwuosobowej maskotki chińskiego lwa,
  • konkursów zręcznościowych,
  • zabaw związanych z kulturą Azji,
  • fotobudki,
  • koła fortuny.

Szczepienie na Rynku - 8 sierpnia 2021 r. w godzinach od 14:00 do 20:00:

To kolejny mobilny punkt szczepień prowadzony przez podmiot prywatny - Pro4Med Sp. z o.o. Pierwsza akcja odbyła się w niedzielę, 1 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Sosina. Mimo niesprzyjającej pogody punkt cieszył się sporym zainteresowaniem. Ze szczepienia i konsultacji skorzystało kilkadziesiąt osób.

Teraz (8 sierpnia 2021 r.) mieszkańcy będą mogli zaszczepić się w punkcie zlokalizowanym na Rynku Głównym w Jaworznie. Punkt będzie czynny w godzinach od 14:00 do 20:00. Chętni nie będą musieli się wcześniej rejestrować. Wystarczy wypełnić kwestionariusz w punkcie i mieć ze sobą dowód osobisty. Na miejscu chętni będą szczepieni jednodawkową szczepionką firmy Johnson and Johnson oraz szczepionką firmy Pfizer.

Kolejne dwa terminy szczepień w mobilnym punkcie Pro4Med Sp. z o.o., to 15 i 22 sierpnia 2021 r. Mieszkańcy będą mogli przyjąć szczepionkę w jaworznickiej GEOsferze w godz. od 14:00 do 20:00. podczas koncertu - 15 sierpnia oraz wydarzenia "Z rodziną w plenerze" - 22 sierpnia 2021 r.

Obrazek