Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Miasto z pasją – konkurs fotograficzny

2 sierpnia 2021, 08:39

Miasto z pasją – konkurs fotograficzny

Miasto z pasją – konkurs fotograficzny

Prezydent Miasta Jaworzna oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie zapraszają mieszkańców Jaworzna, którzy ukończyli 7 lat do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Miasto z pasją". Konkursowe zmagania są jednym z elementów prowadzonej w mieście kampanii "Jaworzno mówi stop cyberprzemocy". Prace można nadsyłać do 31 sierpnia 2021 r.

Konkurs skierowany jest do Mieszkańców Miasta Jaworzna powyżej 7 roku życia. Prace będą oceniane według kategorii wiekowych uczestników:

  • od 7 lat do 12 lat,
  • od 13 lat do 18 lat,
  • powyżej 18 roku życia.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie pracy fotograficznej ukazującej aktywność mieszkańców i promocję zdrowego stylu życia na terenie miasta Jaworzna. Technika wykonania fotografii jest dowolna. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Prace wraz z podpisanymi oświadczeniami należy dostarczyć do dnia 31.08.2021 w formie pliku JPG na adres e-mail: sg-op@um.jaworzno.pl lub przynieść osobiście do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie przy Placu Górników 5, na nośniku cyfrowym (pen drive, płyta CD/DVD).

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie, który znajduje się poniżej. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.