Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"Kalifornijska plaża" na Sosinie z plenerowym punktem szczepień

30 lipca 2021, 11:27

Kalifornijska plaża na Sosinie

Kalifornijska plaża na Sosinie

W najbliższą niedzielę, 1 sierpnia 2021 r. nad Zalewem Sosina odbędzie się kolejna impreza z cyklu " Z rodziną w plenerze" - Kalifornijska Plaża. Na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji m.in. konkursy i zabawy taneczne czy gigantyczny tor przeszkód Wipeout. Popołudnie na Sosinie będzie również okazją dla chętnych jaworznian do przyjęcia szczepionki przeciwko COVID 19 w mobilnym punkcie, który zlokalizowany będzie przy głównym wjeździe nad Zalew Sosina.

Zabawa na "Kalifornijskiej Plaży" potrwa od godz. 16.00 -19.00. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach tanecznych dla dzieci i dorosłych czy olimpiadzie sportowej dla ratowników. Ponadto na spędzających czas nad wodą czeka fotobudka, koło fortuny i gigantyczny tor przeszkód WIPEOUT.

Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku Miejskie Centrum Kultury i Sportu przygotowało Turniej siatkówki plażowej dziewcząt i kobiet kategoria OPEN (od 14 lat), który odbędzie się w strefie rekreacyjnej przy placu zabaw. Początek turnieju o godzinie 16.00. Zapisy od godziny 15.30

Szczepienie na Sosinie - 1 sierpnia 2021 r.

Również w niedzielę przy głównym wjeździe na Sosinę - mieszkańcy, którzy do tej pory nie mieli okazji się zaszczepić przeciwko COVID 19 - a wyrażają taką chęć - mogą skorzystać z mobilnego punktu szczepień prowadzonego przez Pro4Med Sp. z o.o. Punkt będzie czynny w godzinach od 14:00 do 20:00. Chętni nie będą musieli się wcześniej rejestrować. Wystarczy wypełnić kwestionariusz w punkcie i mieć ze sobą dowód osobisty. Na miejscu chętni będą szczepieni jednodawkową szczepionką firmy Johnson and Johnson oraz szczepionką firmy Pfizer.