Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

29 lat Stowarzyszenia Abstynenckiego "Razem"

14 czerwca 2021, 12:00

fot. Puls Jaworzna

fot. Puls Jaworzna

W miniony piątek, 11 czerwca Jaworznickie Stowarzyszenie Abstynenckie "Razem" w Jaworznie obchodziło 29. rocznicę powstania. Jubileusz był również okazją do uroczystego otwarcia nowej siedziby Stowarzyszenia, która znajduje się w Jeleniu przy ul. Zwycięstwa 82.

Siedzibę oficjalnie otworzył Łukasz Kolarczyk, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej wraz z Prezesem Stowarzyszenia Zbigniewem Smalcerzem oraz Przewodniczącą Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Krystyną Bojęś.

Już od kilkunastu Jaworznickie Stowarzyszenie Abstynenckie "Razem" w Jaworznie lat współpracuje z GKRPA. Celem funkcjonowania organizacji jest przede wszystkim działanie na rzecz ozdrowienia moralnego i psychicznego osób uzależnionych od alkoholu oraz propagowanie życia w trzeźwości, ale także wsparcie i informowanie o możliwościach w szukaniu pomocy dla rodzin z problemem alkoholowym.

Więcej informacji na temat działalności Stowarzyszenia można znaleźć na stronie internetowej http://www.razem.rzsa.pl oraz na https://www.facebook.com/Jaworznickie-Stowarzyszenie-Abstynenckie-Razem-w-Jaworznie-121633703011325

Obrazek