Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Święto Rodziny

7 czerwca 2021, 11:43

Święto Rodziny

Święto Rodziny

W niedzielę, 6 czerwca odbyła się kolejna impreza z cyklu "Święto Rodziny", organizowana w Jaworznie od 2016 roku. W tym roku, ze względu na panujący stan pandemii, wydarzenie odbyło się w Parku Podłęże - w bezpiecznych odstępach i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wraz z rodzinami spotkała się pomysłodawczyni imprezy Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl. "Święto Rodziny" to plenerowa impreza, tradycyjnie odbywająca się wiosną. W 2020 roku - ze względu na panującą epidemię, po raz pierwszy od 2016 roku musiała zostać odwołana.

Pierwsza edycja tego wydarzenia przyciągnęła tłumy mieszkańców i od razu było wiadomo, że to święto musi być cyklicznie powtarzane! Znakiem rozpoznawczym "Święta Rodziny" jest wiele atrakcji skierowanych do najmłodszych mieszkańców miasta i ich rodzin.

Każdego roku organizatorzy dbają o to, by wszyscy, niezależnie od wieku, doskonale się bawili, a teren wydarzenia zamienia się w wielobarwną strefę zabawy. Przyjazna i rodzinna atmosfera sprzyja międzypokoleniowej integracji i zachęcają do aktywnego spędzania czasu oraz udziału w proponowanych animacjach, konkursach i quizach.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek