Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Otwarcie Punktów Obsługi Klienta w Wodociągach Jaworzno

17 maja 2021, 14:37

Otwarcie Punktów Obsługi Klienta w Wodociągach Jaworzno

Otwarcie Punktów Obsługi Klienta w Wodociągach Jaworzno

Od 17 maja z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i zaleceń higienicznych otwarte zostały Punkty Obsługi Klienta (POK) w głównej siedzibie Wodociągów Jaworzno przy ul. św. Wojciecha 34 oraz w siedzibie Działu Gospodarki Odpadami Komunalnymi przy ul. Galmany 1.

- Wszystkich Klientów planujących realizację spraw osobiście w naszej spółce prosimy o stosowanie się do zasady DDM - dystans, dezynfekcja, maseczka oraz do zasad obowiązujących w POK - wyjaśnia Sławomir Grucel, rzecznik prasowy Wodociągów Jaworzno. - Przed wejściem do pomieszczenia należy zdezynfekować ręce w automacie, założyć maseczkę, utrzymać wymagany dystans od innej osoby, a w przypadku, gdy w Punkcie Obsługi Klienta będzie przebywać maksymalna, dopuszczalna liczba 3-ech Klientów, poczekać w wyznaczonym miejscu na swoją kolej. Wszystkie powierzchnie wspólne takie jak: blaty, klamki będą regularnie dezynfekowane przez pracowników Spółki.

Równocześnie mając na uwadze, fakt, że pandemia wciąż trwa, zachęcamy i przypominamy o możliwości załatwiania wszelkich spraw zdalnie:

Wszystkich Klientów prosimy o współpracę, przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w miejscach publicznych oraz zapraszamy do korzystania ze zdalnych form kontaktu i obsługi Klienta.

Obrazek