Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejny powszechny punkt szczepień w mieście - ATElier Kultury w centrum

10 maja 2021, 13:20

Kolejny powszechny punkt szczepień w mieście - ATElier Kultury w centrum

Kolejny powszechny punkt szczepień w mieście - ATElier Kultury w centrum

We wtorek, 11 maja 2021 roku ruszy kolejny powszechny punkt szczepień w Jaworznie. Tym razem mieszkańcy będą mogli przyjąć szczepionkę w punkcie znajdującym się w siedzibie ATElier Kultury przy ul. Mickiewicza 2 (dawny Teatr Sztuk) w Centrum. Punkt w tym miejscu organizuje Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie. W ciągu tygodnia w tej lokalizacji wg założeń, szczepienia podane zostaną ok. 500 osobom.

Nowy punkt prowadzony jest w ramach szpitalnego punktu PPS . Szczepienia ruszą we wtorek, 11 maja 2021 r., a tempo szczepień uzależnione jest od dostaw szczepionek. Punkt będzie czynny w dni robocze w godzinach:

  • 11 - 12 maja 2021 r. w godz. 8:00 - 11:00,
  • 13 - 14 maja 2021 r. w godz. 8:00-12:00,
  • od 18 maja 2021 r. w godz. 8:00 - 13:30.

Przypominamy, że rejestracja do punktu możliwa jest przez:

Zarejestrować i zaszczepić mogą się również osoby, które nie skorzystały ze szczepień w pierwszym kwartale tego roku w ramach dawek dla poszczególnych grup. Wystarczy wyrazić chęć szczepienia jedną z powyższych metod.

Powszechny Punkt Szczepień ZLO działa i szczepi

Pierwszym uruchomionym powszechnym punktem szczepień w Jaworznie jest punkt prowadzony przez Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie, zlokalizowany w sali gimnastycznej MCKiS przy Al. Piłsudskiego 88.

Kolejny powszechny punkt szczepień zlokalizowany w Hali Sportowej w Osiedlu Stałym, przy ul. Inwalidów Wojennych - organizowany przez podmiot prywatny - Pro4Med Sp. z o.o. , czeka na decyzję Narodowego Funduszu Zdrowia o dopuszczeniu do działania. Informacje o rozpoczęciu szczepień w punkcie, będą przekazywane na bieżąco przez urzędowe serwisy informacyjne.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek