Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Drugie życie świątecznej choinki

12 stycznia 2021, 14:23

Drugie życie świątecznej choinki

Drugie życie świątecznej choinki

Trwa akcja Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie - "Drugie życie choinki - Tworzymy JAWORZNICKI ZAGAJNIK ŚWIĄTECZNY". By wziąć w niej udział wystarczyło kupić żywą choinkę w donicy, a po świętach umówić się z MZDiM na jej odbiór. Choinki można zgłaszać do odbioru maksymalnie do 18 stycznia!

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów ocenią jej stan (szansę na przyjęcie), a następnie posadzą ją na specjalnie wyznaczonej działce, by rosła dalej, a i być może stała się w przyszłości choinką zdobiącą świąteczny Rynek. Choinki można zgłaszać do odbioru maksymalnie do 18 stycznia!

W poniedziałek, 11 stycznia br.na Rynku pojawiła się specjalna "zagroda". Można tam - po wcześniejszym uzgodnieniu tego z MZDiM - pozostawić swoją choinkę. Choinka musi być w donicy, mieć dobrze zachowane korzenie, musi być zielona i bez opadających igieł. Pozostawienie drzewka w zagrodzie trzeba zgłosić telefonicznie pod numerem 734 137 281, 32 614 23 00

UWAGA:
Posadzenie choinki nie gwarantuje, że drzewko się przyjmie. MZDiM OCENI PRZED ODBIOREM, CZY DANA CHOINKA MA SZANSĘ NA PRZYJĘCIE SIĘ.

Kontakt w sprawie choinek:
Sekcja ds. Informacji: 734 137 281
Sekretariat MZDiM: 32 614 32 00
e-mail: media@mzdim.jaworzno.pl, sekretariat@mzdim.jaworzno.pl