Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Prace przy budowie wodociągu na ul. Długoszyńskiej

8 stycznia 2021, 07:38

Prace przy budowie wodociągu na ul. Długoszyńskiej

Prace przy budowie wodociągu na ul. Długoszyńskiej

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac przy budowie kanalizacji na ul. Długoszyńskiej i technicznym brakiem możliwości przejazdu dla autobusów od najbliższego poniedziałku, 11 stycznia wprowadzona zostanie zmiana trasy linii 303.

Tymczasowo wyłączone z obsługi zostaną przystanki: DĄBROWA NARODOWA STORCZYKÓW oraz OSIEDLE STAŁE CMENTARZ PĘTLA.

Autobusy zawracać będą na tymczasowej pętli na przystanku DĄBROWA NARODOWA DŁUGOSZYŃSKA. Na ul. Armii Krajowej utworzone zostanie dodatkowe stanowisko dla przystanku DĄBROWA NARODOWA DŁUGOSZYŃSKA II.

***

Ponadto Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej informuje, że od 11 stycznia (poniedziałek) wprowadzone zostaną następujące zmiany w rozkładach jazdy na dni robocze:

Linia 314

  • Dotychczasowy kurs relacji CENTRUM - SZCZAKOWA DWORZEC PKP o godz. 4:53 z przystanku początkowego będzie rozpoczynał się na przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE o godz. 4:48.

Linia 350

  • Dotychczasowy kurs o godz. 6:31 z przystanku początkowego CEZARÓWKA DOLNA PĘTLA będzie rozpoczynał się o godz. 6:26.
  • Dotychczasowy kurs relacji OSIEDLE STAŁE - CENTRUM o godz. 10:36 z przystanku początkowego wydłużony zostanie do przystanku CEZARÓWKA DOLNA PĘTLA.
  • Dotychczasowy kurs relacji OSIEDLE STAŁE- CEZARÓWKA DOLNA PĘTLA o godz. 11:03 z przystanku początkowego skrócony zostanie do przystanku KRAKOWSKA Pętla i będzie rozpoczynał się o godz. 11:13.

Więcej informacji na www.pkm.jaworzno.pl