Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna w nowym miejscu!

5 stycznia 2021, 10:09

Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna w nowym miejscu!

Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna w nowym miejscu!

Od poniedziałku, 1 lutego br. zmianie ulega miejsce świadczenia nocnej i świątecznej opieki medycznej. Teraz pacjenci potrzebujący pomocy medycznej uzyskają ją w budynku przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych w Jaworznie przy ul. Chełmońskiego 28. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w czasie trwania Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Jaworznie - realizowane są  wyłącznie porady telefoniczne.

Świadczenia w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej są udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do godziny 8.00 dnia następnego.

Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej i konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, w czasie trwania Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Jaworznie - realizowane są wyłącznie porady telefoniczne.

Pacjencji, którzy chcieliby skorzystać z usług Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Jaworznie powinni zadzwonić pod numer telefonu 32 616 4482 wew. 234 lub 348.

Po rozmowie telefonicznej, lekarz dyżurny zadecyduje o zasadności osobistego stawienia się w placówce.

***

Szpital Specjalistyczny w Jaworznie realizuje świadczenia medyczne w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej od 1 października 2017 r.