Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wirtualne zwiedzanie Muzeum

29 października 2020, 14:59

Wirtualne zwiedzanie Muzeum

Wirtualne zwiedzanie Muzeum

Już jutro, w piątek 30 października 2020 roku Muzeum Miasta Jaworzna udostępni na swojej stronie internetowej efekty realizacji zadania pt. Muzeum w sieci - wirtualne zwiedzanie Muzeum Miasta Jaworzna.  Skorzystanie ze wszystkich elementów wykonanych w ramach zadania i opublikowanych na stronie internetowej jest całkowicie bezpłatne.

Pierwszy element obejmuje realizację wirtualnego zwiedzenia muzealnych wystaw stałych, w trakcie którego będzie można zapoznać się z osiemdziesięcioma eksponatami, dla których przygotowano dedykowane infografiki, oraz obejrzeć multimedia zamieszczone na wystawach.

Następnie można wziąć udział w oprowadzaniu po wystawach stałych wspólnie z pracownikami naszego Muzeum oraz obejrzeć pięć lekcji muzealnych, przygotowanych w oparciu o eksponaty ze zbiorów muzealnych. Ponadto udostępnione zostaną materiały multimedialne prezentowane na wystawach stałych (filmy, prezentacje multimedialne, animacje) oraz wydawnictwa muzealne w formie e-booków.

Skorzystanie ze wszystkich elementów wykonanych w ramach zadania i opublikowanych na stronie internetowej jest całkowicie bezpłatne. Realizację zadania dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".