Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2020, 07:54

Dzień Edukacji Narodowej fot. Fotolia.com

Dzień Edukacji Narodowej fot. Fotolia.com

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzymy wielu sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, a także społecznego uznania i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Jednocześnie dziękujemy za opiekuńczy, wychowawczy i dydaktyczny trud, który przyczynia się do kształtowania umysłów i charakterów młodych pokoleń.

Natomiast Uczniom i Wychowankom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu, szkole lub innej placówce oświatowej zaowocował spełnieniem młodzieńczych marzeń i sukcesów w przyszłym, dorosłym życiu.

Prezydent Miasta Jaworzna
Paweł Silbert
wraz z zastępcą
Moniką Bryl,
Przewodniczącym Rady Miejskiej
Tadeuszem Kaczmarkiem
oraz Pełnomocnikiem ds. oświaty i gospodarowania nieruchomościami
Tomaszem Jewułą

***

Ze względu na trwający stan epidemii tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej dla jaworznickich pedagogów były inne niż w poprzednich latach. Wyróżnieni nauczyciele wzięli udział w konferencji zdalnej, podczas której Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz ze współpracownikami, Pełnomocnikiem Tomaszem Jewułą, Naczelnikiem Wydziału Edukacji Ireną Wojtanowicz-Stadler złożyli gratulacje i podziękowania za pracę jaką wykonują na rzecz jaworznickich dzieci i młodzieży. Nauczyciele otrzymali wcześniej dyplomy i kwiaty.