Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworzniccy bohaterowie codzienności

2 czerwca 2020, 09:17

Jaworzniccy bohaterowie codzienności

Jaworzniccy bohaterowie codzienności

W naszym mieście jest wielu przedstawicieli zawodów, których na co dzień nie dostrzegamy być może dość wyraźnie, a którzy, poprzez wykonywanie swoich obowiązków, gwarantują w kryzysie zachowanie "równowagi społecznej" i zaspokojenie codziennych potrzeb jaworznian. Tym właśnie ludziom składamy serdeczne podziękowania!

Sytuacja związana z wirusem COVID-19 spowodowała, że wiele osób zmuszonych zostało do poważnej zmiany swoich planów zawodowych i sposobu wykonywania pracy. Ważna stała się umiejętność dobrej organizacji zadań poza firmą, w ramach pracy zdalnej, część pracowników musiała się zmierzyć z ograniczeniem czasu pracy i wynagrodzeń, zdarzyły się też niestety sytuacje, że firmy musiały całkiem zawiesić swoją działalność a pracownicy stracili źródło dochodu. Każda taka historia to dramat konkretnej osoby.

Są wśród nas jednak także tacy, którzy bez względu na ilość zachorowań, poziom medialnej paniki oraz własne obawy, meldują się codziennie na stanowisku pracy, żebyśmy wszyscy mogli zachować możliwe normalny sposób funkcjonowania społeczeństwa, w tych niezwykłych czasach.

Nasi bohaterowie to oczywiście tylko przedstawiciele całych branż i zawodów. Wybrane postacie mają tylko zwrócić uwagę na wszystkie osoby, które w bardzo trudnym okresie wypełniały swoją prace z pełnym poświęceniem. Nie jest to oczywiście zbiór zamknięty, bo na pewno "na co dzień bezimiennych, w kryzysie niezbędnych" jest cała masa.

Wszystkim im DZIĘKUJEMY!!!

Także Was, drodzy facebookowicze zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu i pozostawieniu w nim swojego śladu. Każdy z nas może wyrazić swoją wdzięczność, słowa uznania, szacunku, sympatii czy podziękowania jaworznianom, którzy mimo ryzyka codziennie pracują, byśmy – mimo pandemii – mogli funkcjonować.

Więcej o jaworznickich bohaterach przeczytacie tutaj: https://mckis.jaw.pl/na-co-dzien-bezimienni-w-kryzysie-niezbedni/

Obrazek