Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

WAŻNE! Nowe funkcjonalności w ZLO

23 marca 2020, 15:12

WAŻNE! Nowe funkcjonalności w ZLO

WAŻNE! Nowe funkcjonalności w ZLO

W związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii, zachęcamy do korzystania z rozwiązań przygotowanych przez Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. Aby uniknąć niepotrzebnego narażenia siebie i bliskich na zarażenie groźnym koronawirusem, musimy ograniczyć do absolutnego minimum wychodzenie z domu. ZLO jako podmiot odpowiedzialny za obsługę medyczną części mieszkańców naszego miasta, nieustannie wdraża nowe procedury oraz rozszerza możliwość bezpiecznego korzystania z porad specjalistów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Spółka wdrożyła system zdalnych porad telefonicznych, dostępnych pod numerem 32 616 34 79. Od poniedziałku, 23 marca uruchomiona została strona www.zlo-jaworzno.pl/e-rejestracja. Pod tym adresem możliwe jest zarezerwowanie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, zamówienie niezbędnych leków oraz umówienie się na zdalną wizytę. W najbliższych dniach wprowadzone zostaną także wideokonsultację z wykorzystaniem komputera, tableta lub smartfona z kamerą.

Zachęcamy do rejestracji na podanej stronie. Państwa zgłoszenie powinno być zweryfikowane i zatwierdzone w przeciągu 24h. Rejestracja jest prosta i intuicyjna.

Aby korzystać ze wszystkich udogodnień, należy założyć konto na ogólnopolskiej platformie IKP (internetowe konto pacjenta). Posiadanie konta w IKP umożliwi Państwu otrzymanie kodu do e-recepty za pośrednictwem telefonu (SMS) bądź pocztą elektroniczną (mail).

Zachęcamy do korzystania z nowych funkcjonalności. I prosimy: ZOSTAŃ W DOMU! Tak najłatwiej uda się opanować zagrożenie koronawirusem!