Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Dzień Kobiet z "Aktywnymi Jaworzniankami"

28 lutego 2020, 09:40

Dzień Kobiet z Aktywnymi Jaworzniankami

Dzień Kobiet z "Aktywnymi Jaworzniankami"

Zapraszamy na dziesiąte już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 13 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tematyka najbliższego spotkania:

  • Jak stworzyć dochodowy biznes i skutecznie pokonywać trudności - Viktoria Puchała, bizneswoman, Klub Przedsiębiorczości,
  • Jak przejść szybką i kompletną metamorfozę swojego wizerunku na wiosnę - Andżelika Wypasek- Słota,
  • Solidarność, Niezależność i Wrażliwość Siłą Kobiet - Anna Nazarewicz-Chechelska.

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Kolejne spotkanie zaplanowano na czerwiec 2020 r.

Obrazek