Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Warsztaty dla organizacji poząrządowych z FIO

19 lutego 2020, 11:44

Warsztaty dla organizacji poząrządowych z FIO

Warsztaty dla organizacji poząrządowych z FIO

W czwartek, 20 lutego br. w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie odbędzie się szkolenie osób reprezentujących organizacje pozarządowe starające się o granty w konkursie "Śląskie Lokalnie 2020". Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest uprzednia rejestracja!

Spotkanie - Akademia Dobrego Projektu odbędzie się w czwartek, 20 lutego 2020 r. o godz. 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 33. Podczas wydarzenia wnioskodawcy dowiedzą się jak napisać projekt w ramach FIO Śląskie Lokalnie 2020.

Warsztaty poprowadzą trenerzy doświadczeni w pracy projektowej - Piotr Czarnojańczyk i Petros Tovmasyan. Celem spotkania jest praca w formie warsztatowej w grupach z wykorzystaniem narzędzi design thinking. W trakcie warsztatów zastanowimy się:

  • czym jest dobry projekt społeczny,   
  • jakie są potrzeby naszej lokalnej społeczności,
  • jak określać cele i rezultaty zakładanych działań.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się poprzez wybranie darmowego biletu. Potwierdzenie rejestracji na spotkanie otrzymacie Państwo drogą mailową. Zarejestrować konieczna jest przez stronę:

https://www.fioslaskie.com/events/akademia-dobrego-projektu-jaworzno

***

Celem konkursu "Śląskie Lokalnie 2020" jest rozwój młodych organizacji, grup nieformalnych, grup samopomocowych z terenu województwa śląskiego, poprzez rozdysponowanie kwoty 600 000 zł pomiędzy wnioskodawców.

W ramach konkursu rozdane zostaną granty w wysokości od 1 000 zł do 5 000 zł. Za tę kwotę wnioskodawcy mogą zrealizować swój projekt (rozumiany jako działanie mieszczące się w katalogu działalności pożytku publicznego lub działania zmierzające do rozwoju młodej organizacji pozarządowej).