Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Roczna narada policjantów

27 stycznia 2020, 14:53

fot. UM Jaworzno

fot. UM Jaworzno

W piątek (24 stycznia) w Komendzie Miejskiej Policji w Jaworznie odbyła się roczna narada służbowa podsumowująca działania jaworznickiej Policji w 2019 roku. W spotkaniu wzięli udział Monika Bryl, zastępca prezydenta Jaworzna, inspektor Mariusz Krzystyniak zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, młodszy inspektor Krzysztof Gałuszka, Komendant Miejski Policji w Jaworznie, Jacek Nowicki, prokurator Rejonowy i oraz przedstawiciele służb mundurowych i wszystkich pionów organizacyjnych miejscowej komendy.

Podczas narady naczelnicy poszczególnych pionów (prewencji, ruchu drogowego, kryminalnego i wydziału do walki z przestępczością gospodarczą), przedstawili i omówili efekty służby uzyskane w 2019 roku.

Komendant Miejski Policji w Jaworznie złożył podziękowania za zaangażowanie i wytężoną pracę wszystkim policjantom i pracownikom komendy oraz za wzorową współpracę z sądem, prokuraturą, urzędem i służbami mundurowymi. Komendant podkreślił, że wysoka ocena działań Policji w ostatnich badaniach społecznych to powód do dumy, ale i wytężonej pracy, żeby sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Wyniki jaworznickiej jednostki pokazują, że ubiegły rok był dla naszego miasta okresem zwiększonego bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności działań mundurowych.

Gratulacje i podziękowania za skuteczną i ciężką pracą złożyła policjantom również wiceprezydent Monika Bryl. Podkreśliła ona, podobnie jak komendant Gałuszka, wzorową współprace pomiędzy policją, a urzędnikami i strażnikami miejskimi. Jaworzno w ubiegłym roku przeznaczyło na dofinansowanie działań policjantów 700 tys. zł. To środki, które przeznaczone są m.in. na dodatkowe patrole mundurowych. Warto zauważyć, że Jaworzno jest jednym z najbezpieczniejszych miast w regionie, a wyniki naszych policjantów stawiają ich w czołówce śląskich jednostek.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek