Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Magia Kolorów

18 września 2019, 13:49

Magia Kolorów

Magia Kolorów

Znamy już laureatów XI Regionalnego Konkursu Plastycznego "Magia Kolorów", skierowanego do osób niepełnosprawnych. W tym roku tematem przewodnim prac był Rok Stanisława Moniuszki. Gratulacje zwycięzcom złożyli m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, jego zastępca Monika Bryl oraz radna Sejmiku Województwa Śląskiego Maria Materla.

Regionalny Konkurs Plastyczny "Magia Kolorów”, którego organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jaworznie przeznaczony był dla osób niepełnosprawnych intelektualnie - uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z regionu Śląska.

Jak co roku tematyka konkursu poświęcona była ogólnopolskim obchodom roku cenionych Polaków i wydarzeń związanych z naszym krajem. Udział w konkursie wzięło 13 warsztatów terapii z całego regionu, a prace przygotowało sześćdziesięciu uczestników.

Nagrodzeni zostali: Dariusz Dudek, Agnieszka Guzik, Agnieszka Rusiecka, Mirosława Rozmus, Rafał Szpila, Andrzej Dąbrowski.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek