Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

MEGAMOC jest w Tobie – konkurs fotograficzny

16 września 2019, 12:38

MEGAMOC jest w Tobie – konkurs fotograficzny

MEGAMOC jest w Tobie – konkurs fotograficzny

MEGAMOC jest w TOBIE, jest w NAS i w NASZYM MIEŚCIE! Pokaż jak widzisz jaworznicką MegaMoc i wygraj elektryczną hulajnogę w konkursie organizowanym przez TAURON Wytwarzanie. Prace można nadsyłać do 17 września br.

Pamiętacie ostatni weekend wakacji w zeszłym roku? Dzięki Wam pokazaliśmy, że Jaworzno, ze swoją 120-letnią energetyczną historią, jest młodym duchem, radosnym miastem pełnym dobrej energii. Mamy moc. Mamy MegaMoc!

TAURON Wytwarzanie ogłasza wielki konkurs fotograficzny. Chcemy zobaczyć jak Wy widzicie JAWORZNICKĄ MEGAMOC. Z kim, z czym ją utożsamiacie i jakie barwy przyjmuje w obiektywie Waszych aparatów fotograficznych? Czy ukrywa się w mało dostępnych punktach w mieście, czy wprost przeciwnie, jest w ogólnodostępnym miejscu? Mamy nadzieję, że Wasze zdjęcia pomogą wszystkim ujrzeć Jaworzno w nowym świetle i poczuć jego najprawdziwszą MEGAMOC.

Zrób maksymalnie 3 fotografie i prześlij je wraz z podpisanym oświadczeniem na adres: tauron-wytwarzanie@tauron-wytwarzanie.pl do 17 września br. do godz. 12.00 - termin został wydłużony z powodu zaistniałych przyczyn technicznych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu i oświadczenia, które dostępne są na stronie: www.tauron-wytwarzanie.pl.

 

Obrazek