Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejne działki budowlane na sprzedaż!

6 września 2019, 13:29

Pozostałe działki w okolicy ul. Olszewskiego

Pozostałe działki w okolicy ul. Olszewskiego

Jaworzno - dobrze się mieszka! Wiele atutów, mnóstwo możliwości. Sprawdź i zamieszkaj w Jaworznie!

Marzycie o domu wśród zieleni w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych, ale jednocześnie w obrębie śródmieścia? Wszyscy powiedzą, że to niemożliwe – trzeba wybrać albo podmiejski spokój i zieleń, albo zalety mieszkania w śródmieściu. Będą twierdzić, że te oczekiwania się wzajemnie wykluczają. Ale my udowodnimy, że to nieprawda. Ponieważ w Jaworznie możliwe jest wszystko! Gmina Miasta Jaworzna oferuje działki budowlane, które spełnią te wymagania.

To oczywiste, że mamy dosyć ciągłego zgiełku i ruchu w centrach miast, wielkich, bezdusznych osiedli, asfaltu, betonu, ulicznego pyłu. Kiedy wracamy po pracy do domu marzymy o chwili wytchnienia. Marzymy o ciszy lub szumie drzew i śpiewie ptaków. O tym, by wyjść na taras z kubkiem aromatycznej herbaty Earl Grey i książką. O motylach siadających na kwiatach. O spokojnych wieczornych spacerach z rodziną wśród drzew.

Ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z tych zalet, które niesie mieszkanie w śródmieściu. Chcemy mieć blisko do galerii lub marketu, do kina, do pubu, by spotkać się z przyjaciółmi. Chcemy, aby nasze dzieci miały blisko do szkoły, a my dogodny dojazd do pracy.
Wybór jest trudny. Albo dom w podmiejskich dzielnicach, gdzie nacieszymy się spokojem, lecz wszędzie trzeba dojeżdżać, albo mieszkanie w śródmieściu – wszystkie atrakcje pod ręką, lecz za cenę spokojnego wypoczynku.

Na nowym osiedlu, które powstanie w Jaworznie ten dylemat nie występuje! Gmina Miasta Jaworzna stale uruchamia nowe tereny pod indywidualne budownictwo mieszkaniowe. To doskonała okazja, by zbudować swój wymarzony, rodzinny dom - na przykład w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych u stóp niewielkiego zalesionego wzgórza, gdzie do końca przyszłego roku powstanie nowy park dla rodzin. W parku znajdzie się strefa odpoczynku wśród kwitnących roślin oraz strefa aktywności z boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Ze szczytu wzgórza poprowadzi nowy tor saneczkowy dla dzieci. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się zaledwie 150 metrów od przewidywanej nowej zabudowy. Fantastyczne warunki dla rodzin z dziećmi, które marzą o budowie domu w bezpiecznej i zielonej okolicy.

Do ścisłego centrum miasta, jaworznickiego Rynku, czy wodnego placu zabaw na Plantach można dotrzeć stąd na piechotę w ciągu kwadransa. Albo wybrać podróż elektrycznym autobusem PKM Jaworzno. Cena biletu, uprawniającego do korzystania bez ograniczeń z wszystkich linii komunikacji miejskiej Jaworzna przez cały rok, wynosi 180 zł (bilet ulgowy kosztuje 90 zł).

Zmotoryzowani docenią fakt, iż Trasa Śródmiejska oraz obwodnica południowa miasta, które umożliwiają szybki przejazd przez miasto znajdują się w odległości 0,5 km od oferowanego terenu mieszkaniowego.

Połączenie cech podmiejskiego osiedla z zaletami zamieszkiwania w śródmieściu jest możliwe – w Jaworznie, a dodatkowo po wybudowaniu domu można skorzystać z dziesięcioletniej ulgi podatkowej! Marzenia mogą się spełnić właśnie tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w Jaworznie. Pełne informacje znajdują się na stronie http://www.invest-in-jaworzno.pl/zamieszkaj_w_jaworznie.

Spełnij swoje marzenia w Jaworznie!

Kolejny przetarg na działki budowlane w rejonie ul. Olszewskiego w Jaworznie:

  • działki zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, w rejonie ul. K. Olszewskiego
  • 7 działek o powierzchni od od 813 m2 do 1442 m2
  • w bliskiej odległości znajdują się punkty handlowo-usługowe, obiekty oświatowe oraz użyteczności publicznej
  • Przetarg: 2 października br.
  • Wadium: do 25 września br.

Przetarg na działki budowlane w rejonie ul. Prostej w Jaworznie

  • działki zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy w otoczeniu przyrody i atrakcyjnych widokowo miejsc;
  • 5 działek o powierzchni od 683 m2 do 936 m2;
  • Przetarg: 2 października br.;
  • Wadium: 25 września br.

Kontakt w sprawie oferty gminnych działek budowlanych:

tel. 32 61 81 713

e-mail: invest@um.jaworzno.pl

Wszystkie informacje są również na stronie: http://invest-in-jaworzno.pl

Obrazek