Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Miejsce na Twój wymarzony dom!

25 czerwca 2019, 12:46

Miejsce na Twój wymarzony dom! Sprzedaż działek pod budownictwo mieszkaniowe.

Miejsce na Twój wymarzony dom! Sprzedaż działek pod budownictwo mieszkaniowe.

Marzysz o domu wśród zieleni w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych, ale jednocześnie w obrębie śródmieścia? Myślisz, że to niemożliwe - trzeba wybrać albo podmiejski spokój i zieleń, albo zalety mieszkania w śródmieściu. W Jaworznie udowodnimy, że to nieprawda. Ponieważ tu możliwe jest wszystko!

To oczywiste, że mamy dosyć ciągłego zgiełku i ruchu w centrach miast, wielkich, bezdusznych osiedli, asfaltu, betonu, ulicznego pyłu. Kiedy wracamy po pracy do domu marzymy o chwili wytchnienia. O spokojnych wieczornych spacerach z rodziną wśród drzew. Ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z tych zalet, które niesie mieszkanie w śródmieściu. Chcemy mieć blisko do galerii lub marketu, do kina, do pubu, by spotkać się z przyjaciółmi. Chcemy, aby nasze dzieci miały blisko do szkoły, a my dogodny dojazd do pracy. W Jaworznie istnieje możliwość połączenia zalet mieszkania tuż przy skraju śródmieścia, z atmosferą spokojnej dzielnicy podmiejskiej skąpanej w zieleni.

Do sprzedaży trafia właśnie 20 działek budowlanych o powierzchni od 672 m2 do 1.442 m2 w nowym kwartale zabudowy jednorodzinnej przy ul. Olszewskiego w Jaworznie. Ważne - przetarg odbędzie się 10 lipca br., ale termin na wpłatę wadium kończy się 3 lipca br.! Aby mieć możliwość zakupu wymarzonej działki, należy bezwzględnie dotrzymać terminu wpłaty wadium, bo tylko to uprawnia do wzięcia udziału w licytacji. W przypadku wygrania przetargu wadium zaliczane jest na poczet ceny nabycia działki. Jeśli nie uda się wygrać, wadium jest zwracane.

Teren mieszkaniowy położony jest w osiedlu Stara Huta, a obok - na obszarze zrekultywowanej hałdy - do końca przyszłego roku powstanie nowy park dla rodzin. W parku znajdzie się strefa odpoczynku wśród kwitnących roślin oraz strefa aktywności z boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Ze szczytu wzgórza prowadzi nowy tor saneczkowy dla dzieci.

Najbliższa szkoła podstawowa (SP nr 4) znajduje się przy ul. Olszewskiego, zaledwie 150 metrów od przewidywanej nowej zabudowy. Warunki wymarzone dla rodzin z dziećmi, które chcą wybudować dom w bezpiecznej i zielonej okolicy.

Osoby, które podejmą decyzję o wybudowaniu nowego domu w Jaworznie otrzymają dodatkowy profit: mogą skorzystać z 10-letniego okresu zwolnienia z podatku od nieruchomości. Do ścisłego centrum miasta, jaworznickiego rynku, czy wodnego placu zabaw na plantach można dotrzeć stąd na piechotę w ciągu kwadransa. Albo wybrać podróż elektrycznym autobusem PKM Jaworzno. Cena biletu, uprawniającego do korzystania bez ograniczeń z wszystkich linii komunikacji miejskiej Jaworzna przez cały rok, wynosi 180 zł (bilet ulgowy 90 zł) - to tylko 0,50 groszy za dzień! Dlaczego nie dojeżdżać do pracy elektrycznym autobusem? Tak, to możliwe.

Zmotoryzowani docenią fakt, iż Trasa Śródmiejska oraz obwodnica południowa miasta, które umożliwiają szybki przejazd przez miasto znajdują się w odległości 0,5 km od oferowanego terenu mieszkaniowego.

Połączenie cech podmiejskiego osiedla z zaletami zamieszkiwania w śródmieściu jest możliwe - właśnie w nowym kwartale zabudowy zaplanowanym przy ul Olszewskiego. Aż 20 działek do sprzedania w formie przetargu, to spełnienie marzeń dla 20 rodzin. Spraw, by Twoja rodzina była jedną z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych przy ul. Olszewskiego w Jaworznie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.invest-in-jaworzno.pl/ZamieszkajwJaworznie

Spełnij swe marzenia w Jaworznie!

Pełna treść ogłoszenia o przetargu dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: http://bip.jaworzno.pl/a,34995,prezydent-miasta-jaworzna-o-g-l-a-s-z-a-pierwsze-przetargi-ustne-nieograniczone-na-sprzedaz-dzialek-.html

Ogłoszenia są dostępne także na naszej stronie na OLX.pl.

Skontaktuj się z nami - informacją i pomocą służą pracownicy Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie