Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

VI. Festyn Abstynencki

11 czerwca 2019, 10:29

VI. Festyn Abstynencki

VI. Festyn Abstynencki

Pod Honorowym Patronatem Prezydentów: Jaworzna, Mysłowic i Sosnowca, w Trójkącie Trzech Cesarzy w niedzielę, 9 czerwca odbyło się VI. Spotkanie Abstynenckie. Co roku wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenia abstynenckie z Mysłowic, Sosnowca i Jaworzna.

W imprezie udział wzięli m.in. Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasz Kolarczyk oraz Zastępca Prezydenta Mysłowic Wojciech Chmiel.

Impreza tego typu to doskonała szansa na integrację środowisk abstynenckich z sąsiadujących z Jaworznem miast. Członkowie stowarzyszeń wraz ze swoimi rodzinami wzięli m.in. udział w rajdzie rowerowym, konkurencjach sportowych dla dzieci i dorosłych czy w turniejach dla najmłodszych.

Ponadto zebrani mieli okazję do wysłuchania występów muzyczno - wokalnych - solistów i zespołów abstynenckich.  Swój udział w przygotowaniu imprezy miały również Gminy, na terenie których działają stowarzyszenia.

Organizatorem wydarzenia jest Mysłowickie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Ogniwo", a współorganizatorami: Jaworznickie Stowarzyszenie Abstynenckie "Razem", Sosnowieckie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Dromader", Stowarzyszenie Klub Abstynenta "Ad-Astra" , Klub Abstynentów "Przebudzenie", Stowarzyszenie Trzeźwościowo-Abstynenckie "Wsparcie", Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Uwolnienie", Klub Abstynentów "Górnik" i Sympatycy Trzeźwości.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek