Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi Pracy i Edukacji

25 kwietnia 2019, 10:26

Targi Pracy i Edukacji

Targi Pracy i Edukacji

W hali sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu trwają Wiosenne Targi Pracy i Edukacji. Na mieszkańców czeka 500 ofert pracy, a ofertę edukacyjną prezentuje blisko 20 szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelnie wyższe. Wydarzenie otworzyła Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

Z ofertami prezentowanymi podczas targów mieli okazję zapoznać się również organizatorzy wydarzenia - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Łukasz Curyło oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie Irena Wojtanowicz - Stadler.

Targi to wspaniała okazja, by w jednym miejscu spotkać wielu pracodawców i w ciągu kilkunastu minut zdobyć zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Dla uczniów stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej to sprzyjająca okoliczność, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych.

Targi Pracy odbywają się w czwartek, 25 kwietnia do godziny 16.00, w Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym. W czasie ich trwania uczestnicy mogą zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, propozycją szkoleń zawodowych oraz zdobyć informację na temat usług świadczonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.

Każdy odwiedzający Targi może zdobyć nagrodę za udział w konkursie z wiedzy ogólnej, m.in. z zakresu rynku pracy oraz edukacji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Przewidziana jest również wygrana dla wystawcy, który najciekawiej przygotuje swoje stanowisko.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek