Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Uroczyste pożegnanie Komendanta Roberta Trzupka

15 kwietnia 2019, 11:49

Uroczyste pożegnanie Komendanta Roberta Trzupka

Uroczyste pożegnanie Komendanta Roberta Trzupka

W poniedziałek, 15 kwietnia br. odbyło się pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie inspektora Roberta Trzupka, który po blisko 30 latach służby przeszedł na emeryturę. W uroczystym wydarzeniu udział wziął m.in. Prezydent Jaworzna Paweł Silbert, Sekretarz Miasta Ewa Sidełko - Paleczny oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn.

W obecności zaproszonych gości, w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej w Jaworznie odbyło się oficjalne pożegnanie dotychczasowego Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie - Roberta Trzupka. Uroczystość przebiegła w zgodzie z tradycyjnym ceremoniałem policyjnym, podczas którego Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji podziękował odchodzącemu na emeryturę inspektorowi Robertowi Trzupkowi za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą.

Podziękowania za profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, a także dbałość o utrzymanie ładu i porządku publicznego odchodzącemu na emeryturę komendantowi złożył również Prezydent Miasta Paweł Silbert. Ponadto za lata współpracy dziękowali przedstawiciele miejskich służb oraz współpracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek