Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie "Aktywnych Jaworznianek"

7 grudnia 2018, 19:00

Spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Spotkanie "Aktywnych Jaworznianek"

W piątek, 7 grudnia odbyło się szóste już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki". Z jaworzniankami spotkała się Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl. Panie zgromadzone na sali obrad wysłuchały trzech wykładów:

  • Taktyki zarządzania czasem w pracy i w życiu - Urszula Łatka-Styrkowiec,
  • Asertywna JA - czyli jak być sobą - Anna Nitkiewicz-Jankowska,
  • Usuń wewnętrzne blokady, nie rób wymówek - skuteczny samorozwój - Katarzyna Mach.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Kolejne spotkania zaplanowano na 15 marca 2019 r. oraz 29 czerwca 2019 r.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek