Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

VI edycja programu profilaktycznego "WF na 100%"

27 listopada 2018, 14:00

VI edycja programu profilaktycznego WF na 100%

VI edycja programu profilaktycznego "WF na 100%"

We wtorek, 27 listopada br. w Sali Obrad Urzędu Miejskiego zainaugurowano VI już edycję programu profilaktycznego "WF na 100%". Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego. Do udziału w tej edycji zgłosiło się 13 jaworznickich szkół podstawowych.

W spotkaniu oprócz nauczycieli z jaworznickich szkół udział wzięli: Sekretarz Miasta Jaworzna Ewa Sidełko – Paleczny, Prezes Zespołu Lecznictwa Otwartego Jacek NowakCelina Galera Cebo – dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jaworznie. Koordynatorem programu jest Radny Mariusz Kowalski - metodyk Wychowania Fizycznego. Podczas spotkania inaugurującego nową edycję przybliżone zostały cele programu oraz zasady określone w regulaminie. Program faktycznie wystartuje od 2 grudnia br. i potrwa do 31 maja 2019 r.

Program profilaktyczny "WF na 100%" doczekał się już szóstej edycji! Warto przypomnieć, iż jest to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół podstawowych z terenu miasta Jaworzna. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u i motywowanie nauczycieli wychowania fizycznego do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów zajęć. Oprócz punktowanej frekwencji podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie mogą wziąć udział w dwóch konkursowych zmaganiach: plastycznym " Moja wymarzona lekcja wychowania fizycznego" oraz literackim "Mój ulubiony nauczyciel wychowania fizycznego".

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej www.wfna100procent.pl
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek