Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jesienny Festiwal Kobiecości

11 października 2018, 08:57

Jesienny Festiwal Kobiecości - fot. A. Tura

Jesienny Festiwal Kobiecości - fot. A. Tura

5 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbył się "Jesienny Festiwal Kobiecości". Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wskazanie możliwości radzenia sobie z codziennymi kryzysami oraz zwiększenie aktywności kobiet w kierunku ich przeciwdziałania.

Tematyka wydarzenia nawiązywała do obchodzonego 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Uczestniczki wydarzenia wysłuchały ciekawych wykładów i prelekcji na temat psychologii, zdrowego odżywiania, fizjoterapii czy bezpieczeństwa.

- Myślę, że to bardzo cenna inicjatywa. Takie prelekcje i wykłady kobietom się przydają. Żyjemy dziś w ciągłym stresie, napięciu. Bierzemy na siebie wiele ról i w każdej z nich chcemy być najlepsze, a nie zawsze wiemy, jak sobie ze wszystkim poradzić. Dlatego warto słuchać, żeby wiedzieć, jak pojawiające się problemy rozwiązywać, żebyśmy mogły być szczęśliwe - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert. Organizatorem i inicjatorem wydarzenia była Maria Materla - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna d/s Osób Niepełnosprawnych wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaworznie oraz Wydziałem Zdrowia UM.

ObrazekObrazekObrazekObrazek