Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Rynek Kultury w Niedzieliskach we wrześniu

28 sierpnia 2018, 10:34

Rynek Kultury w Niedzieliskach we wrześniu

Rynek Kultury w Niedzieliskach we wrześniu


Trwa budowa Jaworznickiego Rynku Kultury w Niedzieliskach, realizowanego przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Już we wrześniu mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z placu zabaw czy siłowni pod chmurką.

Inwestycja realizowana jest w okolicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Niedzieliskach. Wykonawcą zadania jest jaworznicka firma Jaworent. Nowy rynek zostanie oddany do dyspozycji mieszkańców prawdopodobnie we wrześniu. Koszt całego zadania wynosi ponad 353 tys. złotych.

W ramach tej inwestycji, w okolicy Szkoły Podstawowej nr 3, powstanie rynek - miejsce spotkań oraz plac zabaw dla dzieci i siłownia dla dorosłych. Rynek będzie wyposażony w ozdobne bramy, nawierzchnię z kostki brukowej zdobioną wzorem róży wiatrów, ławki, altanki, pergole, kosze na śmieci oraz miejsca do gry w szachy. Powstaje też widownia z siedziskami drewnianymi.

Plac zabaw będzie wyposażony w zestaw zabawowy z wieżami (drabinkami i zjeżdżalnią). Na terenie siłowni pod chmurką znajdą się: jeździec/wioślarz oraz trenażer eliptyczny/stepper. Pergole zostaną obsadzone zielenią ozdobną, zabudowane zostanie także oświetlenie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek