Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Badmintonowa sobota

7 maja 2018, 15:55

Badmintonowa sobota

Badmintonowa sobota

W sobotę, 12 maja br. w hali sportowej MCKiS Jaworzno przy ul. Inwalidów Wojennych 18 odbędą się "III Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie Nauczycieli, Pracowników Oświaty i Pracowników Samorządowych im. Mirosława Ciołczyka"oraz II Mistrzostwa Jaworzna w grach podwójnych organizowane przez Klub Sportowy "Wolant". Wstęp na sportowe zmagania jest bezpłatny.

Honorowy patronat nad imprezami objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert. Organizatorzy tego dnia przygotowali dla sympatyków badmintona kilka kategorii, zarówno w grach pojedynczych jaki i podwójnych.Więcej informacji o zawodach w komunikacie organizacyjnym na stronie www.kswolant.org lub pod tel. 889-447-555.

Zapisy trwają do czwartku 10 maja, do godz. 20.00.KS "Wolant" zaprasza wszystkich sympatyków badmintona do wspólnej zabawy z rakietą i lotką w miłej atmosferze, a kibiców na trybuny, gdyż tego dni można będzie się przekonać osobiście czym różni się "kometka" od badmintona. Na uczestników turnieju czeka wiele nagród i niespodzianek.

ObrazekObrazek