Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie Aktywnych Jaworznianek już 9 marca!

12 lutego 2018, 10:53

Spotkanie Aktywnych Jaworznianek już 9 marca!

Spotkanie Aktywnych Jaworznianek już 9 marca!

Zapraszamy na czwarte już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 9 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tym razem Aktywne Jaworznianki zapraszają na Dzień Kobiet. Z okazji święta kobiet, Aktywne Jaworznianki przygotowały dla Pań wiele atrakcji.

- Na spotkaniu będziemy poruszać tematy typowo kobiece. Jednym z nich będzie dress code czyli wizerunek kobiet, powiemy o tym jak dobrać ubranie do swojej urody, jak pielęgnować kobiecą skórę na wiosnę oraz jak przekonać swój mózg do diety - wyjaśnia Patrycja Kłósek, jedna z pomysłodawczyń cyklu spotkań. - Poruszmy także tematy psychologiczne, opowiemy o treningu pewności siebie i o kobiecej stronie mocy, dowiecie się na spotkaniu jak rozwinąć skrzydła i pokonać trudności dnia codziennego.

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Obrazek