Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Maciej Miecznikowski świątecznie

27 grudnia 2017, 11:55

Maciej Miecznikowski świątecznie

Maciej Miecznikowski świątecznie

W piątek, 29 grudnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego. Wydarzenie pn. "Rodzi się Bóg" to przede wszystkim możliwość wysłuchania najpiękniejszych polskich i światowych kolęd oraz piosenek związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Stowarzyszenia "Betlejem".

Nie zabraknie wspólnego śpiewania i opowieści o przeżyciach związanych z czasem świąt i wigilią. Kolędy: "Lulajże Jezuniu", "W żłobie leży", "Mędrcy świata", "Dzisiaj w Betlejem", "Jezus Malusieńki", "Wśród nocnej ciszy" oraz wiele innych usłyszymy zarówno przy akompaniamencie gitary czy akordeonu, ale także w bogatych aranżacjach.

Bilety w cenie 20 zł, dostępne w kasie biletowej w kawiarence ARETE w MDK, codziennie od 14: 00 do 20:00 oraz w weekendy podczas imprez (istnieje możliwość płatności kartą), a także w siedzibie Stowarzyszenia Betlejem, przy ul. Długiej 16.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Stowarzyszenia "Betlejem" w Jaworznie oraz okolicznościowy kiermasz rękodzieła z Pracowni Tabga w Domu Betlejem.