Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zagłosuj na Jaworzno!

7 grudnia 2017, 14:17

Zagłosuj na Jaworzno!

Zagłosuj na Jaworzno!

W czołówce plebiscytu wspieranego przez HRS znalazło się 10 miast - wśród nich jest Jaworzno! Do zakończenia głosowania pozostało jeszcze kilka dni, dlatego szczególnie teraz każdy głos ma znaczenie. Zagłosuj na swoje miasto i zapewnij mu zwycięstwo. Na głosujących czekają nagrody!

Plebiscyt "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017" to już druga edycja konkursu, w którym mieszkańcy mogą docenić walory swoich miejscowości oraz zapewnić im tytuł najbardziej docenianego miasta roku. Trzy pierwsze miasta otrzymają statuetkę i dyplom a zwycięzca dodatkowo wsparcie HRS w promocji w sieci. Poprzednią edycję wygrał Słupsk. Kto tym razem zdobędzie nagrody?   

Szansę na wygraną ma nasze miasto - Jaworzno, które aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu z ponad 20 tys. głosów. Do końca plebiscytu pozostało jeszcze tylko kilka dni - zagłosuj i powiedź, za co kochasz swoje miasto!

Codziennie na stronie: www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ można oddać jeden głos. Warto również uzasadnić swój wybór i wziąć udział w konkursie. Na autorów najciekawszych komentarzy czekają nagrody - aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty podarunkowe Empik oraz 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City.

Głosować na swoje miasto można do 9 grudnia 2017 r., a wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 11 grudnia br. Szczegóły konkursu dostępne na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/