Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Pierwsze spotkanie Aktywnych Jaworznianek za nami!

15 września 2017, 18:50

Pierwsze spotkanie Aktywnych Jaworznianek za nami!

Pierwsze spotkanie Aktywnych Jaworznianek za nami!

W piątek, 15 września br., w sali obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki". To było popołudnie pełne wrażeń, niespodzianek i praktycznej wiedzy prosto od ekspertek z zakresu personal brandingu, księgowości, biznesu oraz administracji.

Wyjątkowe wydarzenie, którego pomysłodawczyniami są panie Patrycja Kłósek i Karolina Boborowska, zorganizowane we współpracy z zastępcą prezydenta Moniką Bryl - było doskonałą okazją do odkrycia tajników skutecznego budowania marki osobistej, prowadzenia finansów swojej firmy oraz etapów konsultacji spraw urzędowych. To tu w jednym miejscu spotkać można było wybitne specjalistki. W spotkanie mocno zaangażowały się przedstawicielki Urzędu Miasta w Jaworznie, które opowiedziały o swojej pracy, możliwościach we wspieraniu mieszkańców. Prelegenci dostarczyli całe kompendium praktycznej wiedzy zebranym uczestnikom.

Na pierwszych zajęciach, od Anny Nikiewicz- Jankowskiej, uczestnicy mogli dowiedzieć się między innymi: na czym polega skuteczny personal branding. Księgowa, właścicielka firmy BeSafe - Kinga Wosz - podzieliła się swoją wiedzą na temat odpowiedniego prowadzenia finansów firmy. Panel dla początkujących przedsiębiorców i osób chcących otworzyć działalność gospodarczą także pojawił się w planie pierwszego spotkania.

Już możemy polecić i zaprosić na kolejne spotkania, na których występować będą wyróżniający się przedsiębiorcy, mentorzy biznesowi, szkoleniowcy i kolejni przedstawicieli instytucji miejskich.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek