Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywne Jaworznianki

14 września 2017, 09:00

Aktywne Jaworznianki

Aktywne Jaworznianki

Już w najbliższy piątek, 15 września br., w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu "Aktywne Jaworznianki". Cykl comiesięcznych spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Podczas pierwszego spotkania od Anny Nikiewicz- Jankowskiej, specjalistki marki osobistej, dowiemy się na czym polega skuteczny personal branding. Następnie właścicielka firmy BeSafe i księgowa - Kinga Wosz - opowie o tym jak odpowiednio prowadzić finanse firmy. W planie spotkania przewidziano również panel dla początkujących przedsiębiorców lub osób chcących otworzyć działalność gospodarczą.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań "Aktywne Jaworznianki" są dwie kobiety: Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet.

- Będziemy mówić o tym jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak budować markę osobistą, jak pozyskać środki unijne, stworzyć dobrą  stronę internetową firmy. Będą także tematy typowo kobiece, moda, uroda oraz psychologia będą także nam towarzyszyć. Części nieoficjalne spotkań będą upływać nam na rozmowach przy kawie oraz dobrej muzyce. Szykujemy dla Pań wiele niespodzianek, Panów także z chęcią zapraszamy - podkreślają pomysłodawczynie.

 

Obrazek