Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Utrudnienia w ruchu drogowym

30 lipca 2017, 19:10

Utrudnienia w ruchu drogowym

Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z organizacją startu 3. etapu 74. Tour de Pologne w naszym mieście, użytkownicy dróg muszą się w poniedziałek - 31 lipca - liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Najwięcej zmian pojawi się w Śródmieściu i w okolicach Rynku. Na ulicy Pocztowej będzie obowiązywał całkowity zakaz parkowania oraz przez cały dzień będzie ona wyłączona z ruchu. Dodatkowo zakaz parkowania będzie obowiązywał także wzdłuż ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (od ul. Św. Wojciecha do ul. Słowackiego) i wzdłuż ul. Słowackiego. Z ruchu zostanie wyłączona także (za wyjątkiem mieszkańców) ul. Narutowicza (od ul. Urzędniczej do ul. Zielonej) oraz ul. Biała (od ul. Sądowej do ul. Narutowicza).

Całkowicie zamknięta dla ruchu będzie także cała trasa na której pojawi się peleton Tour de Pologne, jednak tylko na czas przejazdu zawodników. Zamknięcie ruchu nastąpi około godziny 14.40, a pełna drożność przywrócona będzie około 15.20. W tym czasie kierowcy powinni poszukać alternatywnych dróg i starać się unikać ulic krzyżujących się z trasą przejazdu kolarzy. Należy liczyć się z tym, że kiedy wjedziemy na którąś z dróg prowadzącą w stronę zamkniętego odcinka, możemy trafić na korek lub inne utrudnienia.

Przepraszając za utrudnienia, życzymy niezapomnianych emocji sportowych!

Obrazek
Obrazek