Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 19

30 maja 2017, 18:00

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 19

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 19

Za nami Piknik Rodzinny przygotowany przez PM nr 19 w Jaworznie. W wydarzeniu udział wzięli podopieczni przedszkola, rodzice oraz zaproszeni goście, m.in. zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek.

Życzenia na ręce Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie - Marzeny Wójcik, złożył zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek:

"- Doceniam - realizowane przez Państwa placówkę - funkcje opiekuńcze, wychowawcze i edukacyjne, umożliwiające naszym pociechom naukę i zabawę w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Chciałbym szczególne podziękować Gronu Pedagogicznemu Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie, za wieloletni wkład pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz aktywne i efektywne działania na rzecz uczniów, rodziców i środowiska lokalnego. 60 lat funkcjonowania Przedszkola to również ogromne zobowiązanie na przyszłość. Możecie być Państwo dumni ze swojego nieustającego rozwoju i dotychczasowych sukcesów".

Dyrekacja złożyła serdeczne podziękowania Rodzicom, a w szczególności Radzie Rodziców: Pani Monice Piskorz, Katarzynie Migacz, Marlenie Latko oraz Panu Grzegorzowi Prusko i Panu Michałowi Żurawik za zorganizowanie mocy atrakcji na Pikniku Rodzinnym.

Obrazek
Obrazek