Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Nagrody wręczone

4 maja 2017, 12:43

Wręczenie nagród w II. edycji Międzyszkolnego Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Barwach i Symbolach Narodowych

Wręczenie nagród w II. edycji Międzyszkolnego Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Barwach i Symbolach Narodowych

W środę, podczas uroczystości z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja, wręczono nagrody zwycięzcom II. edycji Międzyszkolnego Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Barwach i Symbolach Narodowych.

Nagrody laureatom wręczył Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. Puchar dla najlepszego pocztu sztandarowego przekazał zwycięzcom rotmistrz kawalerii ochotniczej w barwach 5 pułku Strzelców Konnych Marek Badowski. Ponadto uczeń z największą liczbą punktów w Konkursie Wiedzy o Polskich Symbolach Narodowych otrzymał nagrodę z rąk komandora podporucznika Dariusza Hrabiego.

Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych:

Konkurs Pocztów Sztandarowych:

  •  I miejsce - Gimnazjum nr 4,
  •  II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące,
  •  III miejsce - Gimnazjum nr 1.

Konkurs Wiedzy o Barwach i Symbolach Narodowych:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6,
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 16,
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 15.

Współorganizatorami wydarzenia był Urząd Miejski w Jaworznie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Katowicach, Tarnowski Oddział Jazdy im. 5. Pułku Strzelców Konnych, Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie oraz Muzeum Miasta Jaworzna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek