Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jarmark Wielkanocny za nami

8 kwietnia 2017, 13:34

fot. MCKiS Jaworzno

fot. MCKiS Jaworzno

Kolejny, wyjątkowy jarmark świąteczny odbył się w sobotę - 8 kwietnia na jaworznickim rynku. Miejska starówka zatętniła życiem i kolorami Wielkanocy. Była to niebywała okazja do wprowadzenia mieszkańców w atmosferę zbliżających się Świąt.

- Jarmarki świąteczne na jaworznickim rynku na stałe wpisały się do kalendarza miejskich wydarzeń - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek. - Mieszkańcy mają okazję do spotkań, wielkanocnych zakupów i zapoznania się z tradycjami wielkanocnymi z naszego regionu.

W Jarmarku udział wzięły: szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, koła gospodyń a także stowarzyszenia. Na specjalnie przygotowanych stoiskach przedstawiciele placówek prezentowali własnoręcznie wykonane świąteczne elementy dekoracyjne. Wydarzenie było znakomitą okazją, by uzupełnić świąteczny wystrój swoich domów o niebanalne ozdoby oraz do nabycia drobnych, "zajączkowych" upominków dla swoich bliskich. Ponadto odwiedzający mogli skosztować wielkanocnych specjałów serwowanych z polowej kuchni oraz zdobyć świąteczne dekoracje.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek