Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi Pracy i Edukacji

28 marca 2017, 13:20

Targi Pracy i Edukacji - 28 marca 2017 r.

Targi Pracy i Edukacji - 28 marca 2017 r.

Za nami wiosenna edycja jaworznickich Targów Pracy i Edukacji, które odbyły się 28 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej. Swoje propozycje zaprezentował m.in. Powiatowy Urząd Pracy, Amazon, Wizz Air oraz firmy szkoleniowe. Poszukujący zatrudnienia mogli zapoznać się również z ofertą edukacyjną szkół. W otwarciu wydarzenia udział wzięła zastępca prezydenta Monika Bryl.

Podczas targów poszukujący zatrudnienia mogli zapoznać się z ofertami pracy, a także skorzystać z porad ekspertów i wziąć udział w prelekcjach tematycznych. 

Mieszkańcy mieli okazję poznać oferty pracy z terenu Jaworzna i miast sąsiednich, oferty edukacyjne, oferty szkoleń zawodowych oraz zasięgnąć informacji o usługach Powiatowego Urzędu Pracy. Istniała również możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego, bezpłatnego testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, uzdolnień językowych lub predyspozycji przedsiębiorczych.

Młodzi ludzie zastanawiający się nad swoja przyszłością edukacyjną mogli zapoznać się również z ofertą szkół ponadgimnazjalnych i policealnych z terenu Jaworzna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek