Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi Pracy i Edukacji

24 marca 2017, 14:05

Chcesz znaleźć swoją pierwszą pracę, zmienić dotychczasową na lepszą lub poznać ofertę szkoleń zawodowych? Odwiedź Targi Pracy i Edukacji w Jaworznie, które odbędą się 28 marca br. i skorzystaj m.in. z usługi doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych.

Kolejna edycja jaworznickich Targów Pracy wystartuje we wtorek, 28 marca br. w godzinach 9.00 - 13.00, w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. W czasie ich trwania uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, propozycją szkoleń zawodowych oraz zdobyć informację na temat usług świadczonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.

Dla wszystkich chętnych istnieje możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego, bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, predyspozycji przedsiębiorczych oraz uzdolnień językowych. W programie również wiele interesujących prelekcji tematycznych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie przy ul. Północnej 9b tel. 32 61-81-920; e-mail: posrednictwo@pup-jaworzno.pl.